Nieuwe collega's in aantocht!

Het doet ons deugd jullie te kunnen melden dat we binnenkort kunnen beschikken over een tweetal nieuwe collega's binnen de praktijk. Na het vertrek van Marion van Dijck en Martje Binnendijk was ons team aardig uitgedund, dus dit is voor ons (en we denken uiteindelijk ook voor jullie als cliënten) erg goed nieuws. 

Sinds begin februari was het al zo dat Eline van Bergen ons team kwam versterken als secretarieel medewerkster. Nu hebben we ook een GZ psycholoog en een orthopedagoog aan ons team kunnen toevoegen. We zijn daar ontzettend blij mee omdat we verwachten dat hiermee de wachttijd weer een stuk korter zal worden. 

Per 1 april is bij ons GZ-psycholoog Carine Achterberg als ZZP-er begonnen. In juni zal de nieuwe orthepedagoog beginnen, die kinderbehandleingen zal gaan doen. We houden je op de hoogte!